Senior Pool FAQs (укр)

Чи можу я брати участь в Сеньйор пулі?

В даний час Сеньйор пул відкритий тільки для фізичних та юридичних осіб, які перебувають за межами США.

Чи є які-небудь обмеження на те, що я можу внести?

Загальний ліміт пулу становить 20 мільйонів доларів (збільшили ще трохи до 40?). Обмежень на індивідуальні внески немає.

Які види доходу я можу отримувати?

Прибутковість пулу старших учасників по USDC буде відрізнятися. Спочатку при низькому завантаженні буде 3–6% річних. Однак мета відкриття Сеньйор пулу полягає в тому, щоб дозволити протоколу надавати більше кредитів зараз, коли у нас дуже сильний канал позичальників. У міру збільшення використання ми прагнемо до середньої базової прибутковості 7–10% річних від відсотків по кредиту.

Чи є токен?

Хоча в даний час GFI немає, протокол призначений для LP (включаючи ранні LP) для отримання винагород GFI. Коротше кажучи, ми очікуємо, що так, LP отримають GFI. Ми не знаємо конкретних сум або точних термінів запуску GFI, але ми поділимося більш детальною інформацією, коли вони стануть доступні. Питання і відповіді і технічний документ було оновлено, щоб відобразити це більш чітко. Ви можете прочитати оновлений технічний документ [тут].

Як зареєструватися і які наступні кроки?

Перший крок — відвідати https://app.goldfinch.finance/verify і отримати підтвердження своєї адреси. Протягом 48 годин ми відправимо вам електронного листа з повідомленням про успішну перевірку. В електронному листі буде посилання для доступу до Сеньйор пулу. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, зв’яжіться з нами через https://discord.com/invite/HVeaca3fN8 або по електронній пошті (verify@goldfinch.finance)

Зверніть увагу, що перевірка особи проводиться через довірений сторонній провайдер (Persona), і що Goldfinch не зберігатиме вашу особисту ідентифікаційну інформацію.

Як працює Сеньйор пул (Senior Pool)?

Капітал в Сеньйор пулі учасників автоматично розподіляється між сеньйор траншами пулів позичальників, які позичальники використовують для запозичення капіталу. У міру того як позичальники виробляють виплати, вони повертаються до сеньйор траншу, забезпечуючи прибутковість Сеньйор пулу. Ви можете побачити повну інформацію в офіційному документі [тут].

чи є період блокування для внесків в пул Senior LP?

Для пулу Senior LP період блокування недоступний. Ви зможете вивести кошти в будь-який час з комісією за зняття 0,5%. Однак ваша здатність знімати кошти буде залежати від наявності капіталу. Іншими словами, якщо протокол розгорнув весь капітал в пули позичальників, вам потрібно буде дочекатися виплат позичальника або нових постачальників ліквідності, перш ніж USDC знову стане доступним для виведення.

Чому ви відкриваєте Сеньйор пул зараз?

Ми відкриваємо Сеньйор пул зараз, тому що у нас є майбутні угоди з новими цікавими позичальниками. Протоколу буде потрібно додатковий капітал для фінансування цих угод.

Хто може отримувати позики за протоколом?

Протокол надає кредитні лінії для кредитування підприємств на ринках, що розвиваються. Ви можете побачити первинних партнерів на [нашому веб-сайті]. Кожен Позичальник проходить ретельний процес комплексної перевірки, щоб переконатися, що у нього є переконлива бізнес-модель, високі історичні показники і можливість використовувати капітал для швидкого розширення своєї діяльності.

Що таке історичний послужний список протоколу?

На сьогоднішній день протокол надав позику на 4,5 мільйона доларів з січня 2021 року з 100% ставкою погашення (без деталей).

Офіційне повідомлення: токени ліквідності, які ви можете отримати в результаті інвестування в основний пул (також відомий як FIDU), не були зареєстровані відповідно до Закону США про цінні папери 1933 роки ( «Закон про цінні папери») з поправками і не можуть бути запропоновані або продані в Сполучених Штатах або фізичній особі США (як визначено в Положенні S, оприлюдненому відповідно до Закону про цінні папери) за відсутності реєстрації або застосовне звільнення від вимог реєстрації.

Переклад зробив Colliseum#6378
Translated by Colliseum#6378

--

--

Business analytics

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store